Kurum Hakkında

Bayram Akyüz ve Yusuf Akyüz’ün çalışmalarıyla 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren kendi marka ve ismimizi taşıyan ürünlerin imalatına Bayrampaşa da başlamıştır. Üretimlerimiz İstanbul ve Bursa’da bulunan imalathanelerimizde devam etmektedir.

Akyüz Bebe olarak müşterilerimize kalite ve daha geniş bir ürün yelpazesi sunmayı amaçlayan firmamız, bebek giyim ürün guruplarıyla üretime başlayarak, bebek iç giyim üretimini de gerçekleştirerek kısa süre içinde çorap üretimine geçmiş ve ürün çeşitliliğini arttırma yolunda ilerlemeye başlamıştır.

Üretimin tüm aşamaları tam otomatik makinelerde, her aşamada kalite kontrol görevlilerinin kontrolünde ve yüksek teknoloji cihazlarla gerçekleştirilmektedir. Bu hem daha kaliteli mal üretimini sağlamakta, hem de tüketici taleplerine daha hızlı cevap verilmesine olanak tanımaktadır.

Akyüz Bebe olarak ürettiği tüm ürünlerinde en kaliteli yerli %100 pamuk (cotton) ürünlerden kullanılmış olup. Kullanılan diğer ürünlerin kalitesi ürünlerimizin uzun ömürlü ve daima ilk günkü gibi rahat olmasını sağlamaktadır. Ürünlerimiz bebek sağlığına zarar verebilecek herhangi bir madde veya kanserojen madde içermemektedir.

Akyüz Bebe yüksek kalitedeki ham maddeyi, yenilikçi moda anlayışıyla şekillendirip, yeni nesil modayla birleştirmektedir. Üretim alanı Anadolu’dan Avrupa’ya, Rusya Federasyonu ülkelerinden Azerbaycan’a, Ukrayna’ya ve Orta Asya’dan, Irak, İran ve Afrika’ya kadar bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Akyüz Bebe olarak ürünlerimiz hakkındaki güncel bilgilere ve yeni ürün koleksiyonlarımıza web adresimiz olan http://www.akyuzbebe.com adresinden rahatça ulaşabilirsiniz.

 

IMG_0232 IMG_0269 IMG_0288 IMG_0294IMG_0295 IMG_0233IMG_0239 IMG_0244 IMG_0247 IMG_0248 IMG_0254 IMG_0256 IMG_0263

 

 

Lütfen Paylaşın..
Translate »